Často kladené dotazy

Jak mohu vybrané zboží objednat?

Nakupujte v pohodlí domova pomocí internetu na www.hracky-kocourek.cz nebo své zboží objednejte telefonicky na čísle 608 526244  (v obvyklou denní dobu), nebo formou SMS (kdykoliv).

 

Jaké hračky na stránkách najdu?

Naší prioritou je nabízet hračky na českém trhu nedostupné, ale velmi žádané. Všechny hračky jsou kvalitní, od známých výrobců.


 

Jakým způsobem mohu za zboží zaplatit?

Zboží odesíláme v co možná nejkratší době. V současné době je možné zvolit pouze platbu předem na účet, balík odesíláme v den připsání peněz na účet, nejpozději v den následující. Chcete-li ušetřit na poštovném a bydlíte blízko našeho bydliště, lze se telefonicky domluvit na osobním předání. Osobní předání může proběhnout v místě našeho bydliště, dále ve městech Pelhřimov, Humpolec nebo Jihlava. Každopádně i při osobním odběru je nutné předem složit peníze na účet- nepříjímáme platby v hotovosti (nemáme EET pokladnu).


Kolik zaplatím za dopravné?

K ceně zboží je připočtena cena za dopravu dle následujícího schématu:

 

Platba předem na účet- Zásilkovna- dopravné 90 Kč (do poznámky prosím uveďte adresu a případně číslo výdejny, kam chcete svou zásilku odeslat)

Platba hotově- osobní odběr Kocourovy Lhotky, Pelhřimov, Humpolec, Jihlava (dopravné 0 Kč), vždy jen po platbě předem na účet

 

Při objednávce zboží nad 5500 Kč je doprava ZDARMA